GPS софт для віндсерферів і деякі нові ідеї та можливості

Буде многабукав, кому ліньки читати, заходьте на ka72.com, реєструйтесь та зливайте туди всі свої віндсьорфові треки. Не пошкодуєте )

 

Тепер подробніше: поки що знайшов там три варіанти функціоналу

Перше:

якщо треба десь зберігати жпс-треки та мати можливість їх порівнювати (типу, а де цікаво в мене був найшвидший фордак?), то це можна робити, наприклад, на gps-speedsurfing.com... Але він дуже заточений на спорт, спецприлади і не обробляє куці смартові гармінівські треки. Ka72.com працює з будь-якими треками. Трохи незручна аналітика, але сайт за 4 дні що я їм користуюсь вже один раз обновився. Ділан, що його рулить, нормально відповідає на електронку, сприймає конструктивну крітику та швидко виправляє помилки. Тому - заливайте та дивіться, там доречі можна залити хоч 50 треків одночасно, дуже зручно.

 

 

Друге. Змагання без стартових процедур, називається FreeRace.

https://www.ka72.com/FreeRace/Overview

Типу, скачав програму, намалював в ній часові та географічні границі змагання, зарєгав учасників, усі пішли кататися. Як вітер скис, усі скинули треки, завантажили у прогу - і вуаля! Воно усе порахувало, місця розставило, красиво намалювало як хто де їхав.  От відос:

 

Кажуть що провели вже безліч таких змагань. Щось воно там коштує за ліцензію, типу одноденна гонка 40 австралійських доларів (20 американських?)  Навіть на маленький клуб можна легко проводити. Пєрспєктівнєнько?

 

І третє, найвеселіше. https://www.ka72.com/Kingdoms

Якщо ви туди вже завантажили свої треки і якщо за останній рік у вас є більше 100 км на одному споті, то ви вже приймаєте участь у Королівствах! Ця штука працює сама, і я після сьогодняшніх 66 км став королем свого заливу )) Зрозуміла річ, це тому, що поки що туди заливають треки трі каліки, бачу що формулісти накатують значно більше за мене, але я планую аналогічний пост написати польською, нехай скидують мене з трону!   Крута ідея, корочше ) Правда, є один нюанс, якщо перше місце там називається King, то друге - Queen) Саме тому я про цю епідерсію розповідаю сьогодні, а не вчора ))))

 

Енджой!