Блог пользователя Леха

Patrik AirInside - дошки з повітрям житомирщини всередині

Десь було у новинах, потім десь обговорювали, але ж чорт забирай, як приємно чути це від нього самого -

Patrik Diethelm: As you can see we are here in Ukraine in our production facility

 

 

Это понравилось 648 особам

Starboard iFoil на олімпіаді 2024 у Парижі!

Хей-йо! Рішення прийняте і у 2024 на олімпіаді ми побачимо нормальне сучасне обладнання! Наступна олімпіада 2020 ще буде на рсх, тож десь до літа ми ще будемо бачити спортсменів на ціх одороблах, але вже дуже дуже скоро олімпійський віндсерфінг знову стане ближчим до аматорів, спортсменам стане легше продавати свое обладнання, юнакам та дівчатам буде легше переходити з БІКів у дорослий олімпійський віндсерфінг, флот та конкуренція збільшаться, а самі змагання (та й тренування) стануть більш цікавими! Не можу дочекатися, а ви?

Make Windsurfing Great Again у дії!

Это понравилось 652 особам

Starboard Foils - табличка та мої коментарі про версії фойлів

Якщо хтось обирає собі фойла, то наступна інфа може стати у нагоді.

Табличка порівняння фойлів від старбордів, французські підписи, але все зрозуміло. Вітер в узлах, ділимо навпіл щоб отримати м/c.

Перш за все: старбордовськы фойли бувають алюмінь та карбон. Різниця в виконанні тільки в "щоглах" (вертикальна стойка в фойлі називається mast) - в карбоновій версії вона трохи вужча та карбонова, в алю - більш широка, профіль має пласку частину посередині (мабуть то не найефективніше рішення). Крила однакові, фюзеляжі однакові.  І різниця в ціні - кілобакс, карбонова щогла окремо коштує кілобакс. Гонщики купують карбон, хрюрайдери такі як я - алю.

Далі: цих фойлів є дві великі гілки: вейвові та фрірайд-рейсові. Вейвових не бачив вживу, нічого не скажу. Тож коментую саме фрірайд-рейсові, вони найбільш підходять під наші болотні умови. І як раз вони є в табличці.

Это понравилось 696 особам

Порто Полло - віндсерфінг сімейного зразку

Ми тут повернулися з Порто Полло, що на Сардинії

 https://goo.gl/maps/6obZaVRfcsXi34nF8

 

В наших клубах я ніколи не чув про це місце, взагалі про Італію чув тільки про Гарду. А європа туди їздить десятиріччами!

Чимось нагадує Прасонісі - пісчана коса, дві бухти зліва-справа:

 

 

Але хвиль не буває - все прикрито з усіх сторін, максимум то чоп. На віджимній стороні дед флет.

Декілька станцій, ми обрали ту що з черепахою, вона трохи дешевша та більш "локальна":

Это понравилось 609 особам

Фрірайдний надувний RRD - як воно відчувається на воді?

Спробував в суботу надувний матрац для фрірайду, від Roberto Ricci Designs. Друг купив, він початківець, вже в трапеції, вже гліссірує, але ще не в петлях.

Дуже цікава штука, поділюся враженнями:

Так, це гумова жінка, і вона грає на ходу, хлюпає по чопу. Так, вона для початківців і швидко не їде. (вітру було малувато, мій айсонік їхав 40-42 кмч, вона їхала 34-35). Так, вона важить трохи більше - щось типу 10кг.

Але. В багажник гольфа універсала вона входить вздовж (торба значно меньша ніж у сапів, бо дошка меньша), залишається дофіга місця на все інше.

Вона їде, вискакує в гліссєр без проблем, можна робити чоп-хопи, можно крутити джайби. В неї с заводу татл-бокс і 42см фін, ми ставили 8.0 вітрило - все грає так як треба.

Это понравилось 419 особам

Знову зламав плавника, що купити?

Такі справи, плавники ломаються з такою шаленою швидкістью, що не встигаю на них гроші заробляти )

Вчора загинув у нерівному бою з моєю задньою ногою Select ZeroRacing 46 (ага, та сама пластикова голова що в них часто розвалюється - тріснула).  Порахував, його вистачило на 17 каталок. Що робити що купити? Щось за рівнем не гірше за селекта, карбонове, і щоб не зламалося хоча б три сезони?

 

 

Это понравилось 298 особам

Травневі на Мальті, що-де-куди-як.


Плануючи виїзди я завжди шукаю прокати віндсерфінгу і орієнтуюсь по ним. Вивчаю гугл-мап, www.planetwindsurfholidays.com, сайт іон-клаба. Про Мальту там нема нічого.
Але на Мальті бувають вакансії по моєму профілю, тож поїхали перевірити, чи комфортно буде там жити (відповідь: ні, але про то в коментах, якщо кому буде цікаво)

Типове мальтійське містечко ближче до столиці виглядає десь так:

 

 

Нагромадження домів, вузьки вулочки, красиві бухти, рибацьки човни. Дуже багато людей, машин. Нема ніяких проміжків між містечками, півострова виглядає як один мегаполіс.

Это понравилось 260 особам

Фініан Мейнард пропонує власні дошки FMX!

http://www.fmxracing.com/

Зустрічаймо новий бренд!

 

 

Это понравилось 984 особам

Too close to the wind

По англоязычным виндсерф-ресурсам сейчас рекламируется новелла про виндсерфинг - (как лучше перевести?) Cлишком близко/остро к ветру. Все рекламы привычно проматывались легким движением пальца, думал это какой-то фильм очередной, но на форуме зацепился и сообразил - это книга. А межсезонье - отличное время для книг.

Автор выложил бесплатную предысторию сюда: https://dl.bookfunnel.com/tlq3jvivp6, продавать будет через амазон с марта.

Я вчера эту предысторию проглотил за один трамвай с работы домой, и вам рекомендую. Буду покупать книжку, схватило и не отпускает.

Стиль чем-то похож на Джека Лондона, язык вкусный, ну и главное - главный герой очень "свой", простой парень из маленького городка, очень искренне и честно рассказывающий о своих сложных взаимоотношениях с миром, людьми, ветром, волнами.

Это понравилось 931 особам

Шановна громадо, маю питання до вас.

Якщо ви побачите у продажу дошку, перероблену професіоналами на FoilReady ось таким чином, то буде для вас плюс чи мінус?

Спостерігаю хлопця на нашому споті, що важить 100кг та вчиться фойлити на старенькій дерев'яній формулі, переробленій цими самими професіоналами, поки що не зламалась. Але може простіше продати 'нэ біта нє крашена' та купити свіжого, FoilReady від народження?

 

 

 

 

Это понравилось 502 особам

Що робити коли зламався плавник

Якось я зламав плавник в 100 метрах від пляжу. Мабуть то були найдовші 100 метрів в житті, бо я намагався йти на дошці на ребрі, ала дошка крутилася під ногами як навіжена))

Знайшов отаку ідею в неті, кажуть ота жовта трикутна дрібничка - називається "планер для троллінгу" і коштує 5-10 доларів.

І кажуть що вона суттєво краща за трапецію, намотану на дупу дошки.

Треба буде купити кілька штук та в кишенькі вітрил повставляти.

Это понравилось 413 особам

Дивні дошки 2018: трохи вражень, лонгрід без світлин.

Тут таке діло, хочу поділитися враженнями від двох (чи трьох?) дошок, бо враження несподівані і когось можуть врятувати від епічної помилки ))

Справа була на Родосі, як завжди на прокатах, перепробував всяких дошок. Щось сподобалось, а щось....

Тож сперше про Starboard Futura 117 2018 року (CARBON L.C.F, там ще нос знизу паркетом зроблений).

Так от, дошка досить близька по розміру до мого айсоніка 117W, ну трохи вужча, але дуже схожа. Тільки ж курва нащо петлі так вузько ставити? Тобто, петлі стоять в зовнішніх положеннях, але при цьому все одно ноги на палубі, в борт неможливо впертися!

Їде норм, все дуже схоже на айсонік, але петлі тупо не там де потрібно!

Это понравилось 420 особам

Поповнення кунсткамери від Девіда нашого Іззі

Хлопці, ржу не можу! Багато років Девіда питали коли на його вітрилах будуть зарізані шкотові кути, і він завжди відповідав що на його думку воно погано працює. Але ж бачите - тепер і Девід прийшов до цієї ідеї, правда з іношого боку )

 

На ezzy.com такого ще нема, натрапив на тести з Ezzy UK.  вітрило під фойл Hydra.

https://www.facebook.com/EzzyUk/posts/2209980305686649

 

Що скажете? Він скоріше дивний чи більше стрьомний?  Пишуть що через цю довжелезну нижню лату гік треба вдягати через верх :)

 

Это понравилось 477 особам

Фойл, друга серія

На другу спробу фойла в мене вже виходять прольоти по півозера.

Тут важливо додати, що я завжди дуже довго вчусь. Водний старт в мене вийшов десь на п'ятий рік віндсерфінга, досі цього соромлюсь :) Тому якщо такий нездара як я на другий раз полетів, то це говорить про інтуітивність та доступність нового обладнання.

Вітру було 5-6м/с, вітрило 6.5, прайдівський алю фойл, дошка 135. Був чоп, тому злітати стало значно легше. Спочатку воно їде по поверхні, наче звичайна дошка, тільки чопу не помічає. Дуже рівнесенько їде, по верхівках чопінок. Потім робиш як би маленький чоп-хоп, і все, воно летить.

І тільки уважний погляд помітить відсутність кільватеру за дошкою на фотці, для кращого ракурсу наступного разу перечеплю камеру подалі )

А, ще дуже важлива штука: пампінг винонується вже в петлях! це трохи незвично, але дуже зручно.

Это понравилось 319 особам

Пішли чутки, що Норс тепер буде Duotone

Власне, майже нічого не міняється, крім того що North Sails давали компанії Boards-and-More (та компанія ще робить Фанатіки, ІОН, Арроус) право на свою назву, а з 2019 більше не дають. Цікаво, чи просто посрались, або може планують самі заходити на ринок вінд-кайт-серфінгу?

 

 

 

 

 

Это понравилось 352 особам

Перший раз у перший клас

Нарешті я спробував це. Втратив фойлову цноту.

Фоточок не буде, поки що ніц нема чого фотографувати, тому ділюсь враженнями.

Вітру було десь 3-5 м/с. Взяв свій 6.5м2 та позичив у клубі фойлову дошку з прайдівськім алю-фойлом.

Десь начинаючи зі швидкості 10кмч воно починає відчуватись під ногами, корма стає дуже надіїною платформою, починає виповзати на гліс, а починаючи з швидкості 13км/ч вже стабільно їде дві ноги в петлях, вітрило закрите в ДП. Приблизно як формула по відчуттях, якщо хтось катав на формулі з маленьким вітрилом.

Пралельно їхав знайомий Роберт на слаломці 80см з вітрилом 8.5, намагався розмахатися, але не поїхав. Його навички приблизно такі ж як мої. Ну, знову ж таки здається, на формулі було би приблизно те ж саме.

Это понравилось 316 особам

На головне зимове питання Лижі vs Cноуборд відповідає віндсерферка з Чехії

Оця дівчинка взала дві золоті медалі у Кореї, Одна медалька на лижах, друга на сноуборді, це щось неймовірне )

На інтервью казала, що розмірковує про RSX на Токіо 2020 :))

 

 

Это понравилось 405 особам

Кунсткамера продовжується

Це не фотожаба, це реальна дошка )

Мій малий не зміг порахувати скількі тут можна поставити фінів, та й в мене рябить у очах )

 

Это понравилось 200 особам

Бери швабру, пошли в Намибию, говорит нам Мириам Расмуссен

Что делает простая девушка из Норвегии, когда перед Людеритцкими соревнованиями обнаруживает, что у нее нет короткого слаломного гика?

Она берет в руки швабру, предварительно распилив свой вейвовый карбоновый гик к чертовой бабушке.

 

 

https://www.facebook.com/ptmiriam/videos/1929078784010310/

 

Вобщем, есть тетки в норвежских селеньях, чтоб мы так жили!

 

Это понравилось 279 особам

Ще трохи кунсткамери: Wingsail

Тут така справа, знов пост про цікаві саморобки )

Поки Сєвєрни відмовляються від своїх рєфлєкс-лат і починають нову слалом-лінійку Mach1, простий хлопець з Київа (зараз вже у Штатах) створив власну конструкцію! І вона має товстий профіль! А ще в неї відсутній loose leach і це вже дивно. А ще два доступних розміри - 4.5 та 5.8..

 

Читати тут:

https://www.mwsails.com/wingsail-story

Ціна від літака, концепція дуже спорна, тому це не реклама, а так, подивитись під кухоль пива )

 

фб-профіль сейл-мейкера https://www.facebook.com/stanislav.mostoviy

бачу що дехто з нас вже у нього в друзях )

 

 

 

Это понравилось 312 особам

А ЭТО ЧТО ВООБЩЕ БЫЛО? Или набор сделай сам.

Немного красивого дерева в ленту.

Наборчик, вроде как будет продаваться в австралии, может и доставка будет )

 

сайт производителя:

http://www.goyachts.net/GO-38.html

 

на фейсбучике больше фоточек

https://www.facebook.com/GO-Yachts-340908269255686/

 

Это понравилось 369 особам

Фігово мати кульки на траплінках, як маєте можливість уникайте їх )

Я таких штук не вживав, хоча здавалось що має бути зручно ) І тут фейсбуком промайнуло, якийсь парубок на ім'я Марк Робінсон катався собі катався, і раптом замість лінку зачепився за цю кульку. Ну, його трохи ковбаснуло і накрило вітрилом. Каже, ледь відчепився. бо відстань до гіка була дуже незручна і взагалі.

 

Это понравилось 275 особам

GPS софт для віндсерферів і деякі нові ідеї та можливості

Буде многабукав, кому ліньки читати, заходьте на ka72.com, реєструйтесь та зливайте туди всі свої віндсьорфові треки. Не пошкодуєте )

 

Тепер подробніше: поки що знайшов там три варіанти функціоналу

Перше:

якщо треба десь зберігати жпс-треки та мати можливість їх порівнювати (типу, а де цікаво в мене був найшвидший фордак?), то це можна робити, наприклад, на gps-speedsurfing.com... Але він дуже заточений на спорт, спецприлади і не обробляє куці смартові гармінівські треки. Ka72.com працює з будь-якими треками. Трохи незручна аналітика, але сайт за 4 дні що я їм користуюсь вже один раз обновився. Ділан, що його рулить, нормально відповідає на електронку, сприймає конструктивну крітику та швидко виправляє помилки. Тому - заливайте та дивіться, там доречі можна залити хоч 50 треків одночасно, дуже зручно.

 

 

Это понравилось 178 особам

Дуже Важливе Сьорф-Обладнання

Друзі, маю поділитися з вами знахідкою, друга найкрутіша моя покупка 2017 року.

Це сейф!

https://www.tribord.co.uk/mini-combination-safe-securely-store-key-id_83...

http://wind69.com.ua/mini-seif-dlya-klyuchei-ot-avtosurf-logic-key-secur...

Підіймаємо руки, хто ховає ключа в гриль? Як нерви, не дьоргають?

А ну, підіймаймо руки, хто возить ключі від автівки у аквапаці з собою на каталку? Тепер підіймаємо руки , хто втопив ключа! Одного такого точно знаю :)

Это понравилось 223 особам

Страницы

Подписка на RSS - Блог пользователя Леха