Фойл, друга серія

На другу спробу фойла в мене вже виходять прольоти по півозера.

Тут важливо додати, що я завжди дуже довго вчусь. Водний старт в мене вийшов десь на п'ятий рік віндсерфінга, досі цього соромлюсь :) Тому якщо такий нездара як я на другий раз полетів, то це говорить про інтуітивність та доступність нового обладнання.

Вітру було 5-6м/с, вітрило 6.5, прайдівський алю фойл, дошка 135. Був чоп, тому злітати стало значно легше. Спочатку воно їде по поверхні, наче звичайна дошка, тільки чопу не помічає. Дуже рівнесенько їде, по верхівках чопінок. Потім робиш як би маленький чоп-хоп, і все, воно летить.

І тільки уважний погляд помітить відсутність кільватеру за дошкою на фотці, для кращого ракурсу наступного разу перечеплю камеру подалі )

А, ще дуже важлива штука: пампінг винонується вже в петлях! це трохи незвично, але дуже зручно.

Коли летить, треба контролювати висоту та вести дошку горизонтально. При чому горизонтальність дошки важливіше за висоту бо якщо хлюпне по воді пласко, просто переходить у звичайний гліс, або як камінчик відстрибне, а якщо злетить крилами у повітря, то провалюється, але залишаєшся в петлях і продовжуєш їхати, інколи навіть летіти. 

Висоту контролювати треба мікрорухами. Бо інакше..

Спіймав дві-три катапульти, коли зарив дошку носом у воду. Нічого такого страшного, швидкості поки що нема (31кмч максимум), вода тепла )

Ну і головне: емоцій від фойлу стільки що яхтєри обертаються подивитись хто там гогоче і з якого такого дива. Дуже рекомендую, тим більше що здається по техніці ця штука доступна всім хто вміє ганяти в петлях!

 

Фото: 

Комментарии

Аватар пользователя Ivanych Sumy

Очень подробно и красиво рассказываете, нигде не встречал подобного описания ощущений. Хочется скорее попробовать самому. Спасибо!

+1
+31
-1
14 мая 2018 // 14:05 []

Позавчера катался, мне  и без фойла было стремно.

Первый сильный ветер после наполнения водохранилища, в воде дрова от 5см до 40см диаметром.

А потом летом травка везде плавает и растет.

К сожалению, на фойле у нас не покатаешь.

+1
+29
-1
17 мая 2018 // 00:24 []