Дивні дошки 2018: трохи вражень, лонгрід без світлин.

Тут таке діло, хочу поділитися враженнями від двох (чи трьох?) дошок, бо враження несподівані і когось можуть врятувати від епічної помилки ))

Справа була на Родосі, як завжди на прокатах, перепробував всяких дошок. Щось сподобалось, а щось....

Тож сперше про Starboard Futura 117 2018 року (CARBON L.C.F, там ще нос знизу паркетом зроблений).

Так от, дошка досить близька по розміру до мого айсоніка 117W, ну трохи вужча, але дуже схожа. Тільки ж курва нащо петлі так вузько ставити? Тобто, петлі стоять в зовнішніх положеннях, але при цьому все одно ноги на палубі, в борт неможливо впертися!

Їде норм, все дуже схоже на айсонік, але петлі тупо не там де потрібно!

Я мав футуру 2008 року 122. В неї такої фігні не було. Я маю футуру 2010 року 111, в неї такої фігні немає. Нащо в 2018 таке робити? Ну добре, типу фрірайд, щоб простіше залазити було... Але ж чайніківське положення теж є! Корочше, кататися незручно, якщо хтось розмірковує про нову футуру, не рекомендую, беріть айсоніка.

 

 

Далі, Fanatic Blast LTD 100 & 115

Сотку катав з 6.0, вітру було достатньо, то нормальна така фрірайд дошка, нічого поганого не скажу.

Але 115 це тотальне розчарування. Катав з 7.5 (в неї по специфікації макс 8.4, умови були такі що усі теж катали на 7.3 -7.7. Капець. Просто капець. Не їде. Фанатіки кажуть що рокер взяли від фалькона, то звіздьож і провокація. Фалькон на старті що ламборгіні, три-чотири рази махнув і поїхав, тільки встигай в петлі вставати, Hawk - теж нормально їде, Ray нема питань, а цей Blast - я його баластом відразу обізвав. Пампінг шмампінг йому до дупи, для лайтвінду не годиться ніяк. Ну ок, вузький, 66 сантиметрів, так в мене була старбордіна S-Type 115 з 64 сантиметрами, нормально їхала. Корочше, якщо планується катати в болотних умовах, то не рекомендую. Всі давно поїдуть, а ви будете чухати потилицю, нащо гроші на це гальмо витрачали ))))

 

Все власні враження, якщо хтось вже купив, то можна в коментах написати що дошки суперові, то просто я їздити не вмію )))

Комментарии

Аватар пользователя Леха

Я ж не про те пишу що "хлопці, уявляєте, ця футура гірша за айсоніка! сюрпрайз!" ))) Ні, пишу про те, що на новій футурі неможливо впертися задньою ногою в борт, і це вони дарма так зробили. Старі футури значно зручніше.

Про фанатік-баласт то взагалі, який там айсонік, табу-рокет десятирічна буде значно краща ))

+1
+41
-1
6 июля 2018 // 13:57 []

мералы и прочее ... "писатели"  . Соберитесь в одно стадо ( одному ,для вашего  опыта ,практики-это недостижимо) вы тут пишите "практически", не имея практики: "догадываетесь" ,обладаете чютьем,  может логикой  ? Ответь  на простой вопрос  что такое ходовые характерист  соника и футура  -Основные различие ?   Сходство одно -доски для виндсерфинга! Почему лямки сдвинули? Ответ в    навыках райдера и   доске. Футура- доска для продвинутых новичьков и лохов . Только лох  и очень богатый считает что экономит покупая такую доску...Гуру - Владимир ;)

+1
-47
-1
8 июля 2018 // 17:27 []

Владимир-гуру иди в жопу.

Я пробывал очень много слаломок, в разных прокатах. Во многих они были в идеальном состоянии.

Но сейчас у меня Rocket Wide Ltd 2015(причем максимального размера) и она уже вся покоцанная по всем бортам. А jp фрирайд 120ку я с марта вытаскивал один раз, и то не успел, ветер кончился.

Я, может, и хотел бы себе купить слаломку, и даже внезапно - могу, но блин, не для наших условий когда ветер по прогнозу 4-8, из 5часов каталки 3 выход на место где хоть какойто ветер есть и полтора еще в пешеходном режиме, хранилки на берегу нету доску постоянно возить и в воде камыш и бревна.

Вять **** исоник? 4.5 часа превратятся в 7 и ходить по колена в воде, ремонтировать после каждой второй каталки и после каждой 4-й или 6й покупать новый? Не, ну если вы мазохист то да.

В Дахабе или в Одессе это имеет смысл, но не на большей части Украины.

Вы там у себя в мечтах можете обладать чутьем и чем хотите, но лучше бы вы грамотностью и адекватностью обладали.

Тебе ж писали - предыдущих годов с футурами все прекрасно, хорошие доски. Но ты же писатель, а не читатель.

+1
-7
-1
8 июля 2018 // 17:32 []