Starboard iFoil на олімпіаді 2024 у Парижі!

Хей-йо! Рішення прийняте і у 2024 на олімпіаді ми побачимо нормальне сучасне обладнання! Наступна олімпіада 2020 ще буде на рсх, тож десь до літа ми ще будемо бачити спортсменів на ціх одороблах, але вже дуже дуже скоро олімпійський віндсерфінг знову стане ближчим до аматорів, спортсменам стане легше продавати свое обладнання, юнакам та дівчатам буде легше переходити з БІКів у дорослий олімпійський віндсерфінг, флот та конкуренція збільшаться, а самі змагання (та й тренування) стануть більш цікавими! Не можу дочекатися, а ви?

Make Windsurfing Great Again у дії!

Комментарии

Аватар пользователя dimamult

Та давно пора эти баржи менять. Вся индустрия живая , меняется на глазах кроме вот этого . И вообще я бы заменил гонки на баржах на то , от чего в виндсёрфинге дух захватывает ,  но этим занимается какой-то там клей ПВА ))) 

+1
-3
-1
4 ноября 2019 // 16:52 []
Аватар пользователя Леха

Так посмотри гонки на фойлах в пва - что, не захватывает дух? Падения, катапульты, ошибки на поворотах, интрига до самого финиша. А, погоди, дай вспомнить, история когда Мачек Рутковский поломал стабилизатор в начале гонки и дошел гонку на половине стабилизатора - это ж тоже в пва было? Имхо - гораздо зрелищнее, чем слалом в легкий ветер, где все на старте решается и разве что изредка, как счастье для зрителя, обгон на знаке )

+1
+7
-1
5 ноября 2019 // 11:22 []